Фото mignews.com.uа

У Британії померла дочка Черчилля

  Молодша дочка легендарного екс-прем‘єр-міністра Великобританії Вінстона Черчилля леді Мері Соумс померла на 92 році життя.

  Як передає The Guardian, остання із п‘яти дітей Черчилля померла 31 травня у своєму будинку в Лондоні в оточенні родини після нетривалої хвороби.

  Мері Черчилль працювала в Червоному хресті і в Жіночої добровільної службі Великобританії з 1939 по 1941 рік. Згодом вона приєдналася до Допоміжної територіальної служби, з якою вона служила у змішаних зенітних батареях у Лондоні, Бельгії та Німеччині. За три роки Мері отримала звання молодшого командира.

  Мері супроводжувала батька в декількох поїздках. Зокрема , разом з ним вона була на Потсдамській конференції 1945 року , де зустрілася з президентом США Гарі Труменом і радянським лідером Йосипом Сталіним.

  Вона опублікувала біографію своєї матері і відредагувала збірка листів , написаних своїми батьками. За служіння суспільству , зокрема , за свою роботу в Зімбабве, леді Соумс отримала молодший лицарський орден Британської імперії.

  Попередній матеріал
  Міноборони: статус учасника бойових дій отримають тільки ті, хто дійсно воює у підрозділах АТО
  Наступний матеріал
  У США в авіакатастрофі загинув медіамагнат Льюїс Катц
  Теги:
  Loading...