У Брюселі презентували універсальний зарядний пристрій для мобільних телефонів

  Перший у світі універсальний пристрій для заряджування мобільних телефонів - презентували у Брюселі. Технологічна новинка має з`явитися у продажу вже у листопаді цього року.
  Поки що перший екземпляр вручили віце-президентові Єврокомісії із питань промисловості. Розробляє проект універсального пристрою група "Діджитал Юроп" під патронатом Європейської комісії. Розробники кажуть - цей пристрій витіснить із ринку понад тридцять різновдів зарядних пристроїв для мобільних телефонів, і зробить значний вклад у екологію. Адже нинішні використані пристрої щороку перетворюються на понад п`ятдесят тонн сміття. Далі Єврокомісія прагне замовити розробку зарядного пристрою, універсального для усіх електричних приладів - у тому числі і для відеокамер, фотоапаратів та музичних плеєрів.

  Бріджет Косґрейв, директор групи "Діджитал Юроп": "Новий універсальний пристрій для заряджування мобільних телефонів - це крок вперед для нашої індустрії. Він означає, що споживачі зможуть вживати його і лише його для різних марок мобільних".

  Антоніо Таджані, віце-президент Єврокомісії з питань промисловості та підприємництва: "Було б чудово вживати лише один зарядний пристрій для усіх електричних приладів, які є у нас вдома. Сьогодні ми здійснили перший крок до цього. А завтра - здійснимо другий. Єврокомісія вважає, що це можливо".

  Попередній матеріал
  Переговори між представниками оборонних відомств двох Корей - провалилися
  Наступний матеріал
  Картину Пікассо продали за 41 млн. доларів
  Теги: