У Бразилії триває резонансний антикорупційний процес

  Демонстрацію на підтримку антикорупційного процесу влаштували у Бразилії. Там нещодавно розпочався суд над соратниками колишнього президента країни.

  На лаві підсудних - Жозе Дирсеу, який до скандалу був політичним радником уряду, та три інших високопосадовці. Усі - члени "Партії трудящих". За даними слідства, з 2002-го по 2005-й роки керівництво політсили створило корупційну мережу. Її учасники бюджетним коштом нелегально фінансували виборчі кампанії та підкуповували політичних опонентів. Судді вже визнали зловмисників винними, але яким буде вирок - поки що невідомо. За законом, колишні політики можуть отримати до 12 років в`язниці. Однопартійці підсудних вважають обвинувачення несправедливими.

  Анна Луїза Арче, учасниця антикорупційного руху: "Результатом цього суду стане те, що корупційні схеми будуть дорожчими і складнішими. Люди тепер двічі подумають, перш ніж долучитися до подібних оборудок".

  Салете Сестолето, прихильник "Партії трудящих": "Та так роблять всі партії в Бразилії. Усюди живі люди. Чому вони не судять решту політиків?"

  Попередній матеріал
  В Україні стартує проект "Блогери проти корупції"
  Наступний матеріал
  Епідеміологи підтвердили вину миротворців ООН у епідемії холери на Гаїті
  Теги: