5.ua

У Болівії мешкає найстаріший чоловік у світі [відео]

    Найстаріший чоловік на Землі мешкає у Болівії. Фермеру Кармело Флоресу виповнилося вже 123 роки. З такої нагоди йому вручили спеціальну нагороду. 

  Чоловік мешкає у гірському селі поблизу озера Тітікака. Він досі має чудовий слух і зір, навіть окулярів не носить. Скаржиться лише на пам`ять, свою точну дату народження пригадати не може. До сорокових років минулого сторіччя свідоцтв про народження у Болівії не видавали. Але дату появи Кармело на світ зафіксовано в його акті про хрещення. Сам Флорес пояснює свій феноменальний вік чистим повітрям, водою, а також прихильністю духів гір.

  Кармело Флорес, довгожитель: "Звісно, здоро`в у мене вже не таке міцне, як колись. Але я щасливий, що досі можу бачити усіх своїх дітей і онуків".

  Флоренція Калісайя, сусідка: "Коли я була малою - він уже був старим. Я росла, вийшла заміж, народила дітей, а він усе старішав. Зараз вже й я постарішала, але Фолрес - і досі живе по сусідству - збирає гриби, ловить рибу в озері".

  Цезар Кокаріко, губернатор Ла Пас: "Не кожен з нас здатний дожити до 123-ох. Пан Кармело прожив удвічі довше за середню тривалість життя болівійців".


   

  Попередній матеріал
  Понад 30 тис хасидів зустріли іудейський Новий рік
  Наступний матеріал
  Причина пожежі на Вуглегірській ТЕС - самозаймання вугільного пилу
  Теги:
  Loading...