5.ua

У Білорусі заперечують арешт Бригинця і не пояснюють причин його не допуску на територію Росії

  Народному депутату Олександру Бригинцю так і не дозволили вилетіти до російського Вороніжа, щоб відвідати льотчицю Надію Савченко. Всю ніч депутату довелося просидіти на нейтральній території мінського аеропорту.


  Зі слів Бригинця, білоруські прикордонники сказали, що він не заарештований, але межі окремо взятої кімнати залишати не можна. На ранок депутата відправили до України. Олександр Бригинець каже – це прецедент, щоб у дипломатичному паспорті з'явилася позначка "в'їзд заборонений". Причину заборони йому не повідомили, утім сам він пов'язує це із своїми публічними заявами передусім на адресу російського президента – адже про білоруського не висловлювався. Заборона в'їзду до Білорусі терміну дії не має, але нардеп знає чому: "…Я так розумію, моя "нев’їздність" стосується того періоду, поки при владі Путін – то дату мені не ставили, бо ніхто не знає, коли режим Путіна припиниться. До падіння Путіна".

  Заступник начальника прес-служби Державного прикордонного комітету Білорусі Олександр Бичковський повідомив, що Олександр Бригинець є у стоп-листі осіб, яким заборонений в'їзд на територію Союзної держави Білорусії і Росії. Водночаc, він заперечив, що український депутат у Мінську фактично перебував під арештом.

  Український депутат входив до гупи українських та польських політиків, які летіли до Вороніжа із наміром відвідати викрадену українку Надію Савченко. Їх, однак, до неї так і не пустили російські каральні органи. 

  Попередній матеріал
  МЗС обіцяє різкіше реагувати на дії Кремля
  Наступний матеріал
  Літаки з Нідерландів, що прямують на Далекий Схід, змінюють траєкторію польоту
  Теги:
  Loading...