У Берліні стартував тиждень моди

  Тиждень моди розпочався у Берліні. Ключовим словом зимового сезону 2012 проголосили елегантність. Вона повертається на подіум разом із сукнями, хутром, стразами й воланами. Не втрачає актуальності й стиль мілітарі. Загальною тенденцією обіцяє стати теплий і комфортний одяг.

  На тиждень моди до Німеччини з`їхалися дизайнери з усієї Європи. Розпочали шоу представники Бельгії - Філіп Арікс і Ан Вандеворст. Їхня колекція створена у брунатних, бежевих та чорних тонах.

  Румунські дизайнери вперше беруть участь у німецькому тижні моди. Вони привезли різні колекції - від вечірніх суконь до молодіжного вуличного одягу.

  Лукіан Броскатеан, румунський дизайнер: "На створення колекції мене надихнув некомфортний міський простір. Я придумав історію про людину, яка хоче втекти звідти до уявного саду". 

  У країнах Балтії для участі у німецькому модному шоу відібрали п`ятьох найкращих з-поміж учасників Балтійського модного показу.

  Занете Озіна, латвійський дизайнер: "Колекція називається "Шоу снів". Я хочу показати, що створення образу, використання відтінків, кольорів - схоже на сон".

  Загалом у тижні моди візьмуть участь 40 марок.

  На шоу приїде багато популярних кутюр`є, зокрема -  Хуго Босс, Ескада Спорт, Гесс Джинс. Утім, берлінський тиждень моди знаний у світі саме колекціями маловідомих, проте авангардних дизайнерів.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Кількість загиблих від повеней у Бразилії зросла до 765 осіб
  Наступний матеріал
  Оголошено склад збірної України для участі у футбольному турнірі на Кіпрі
  Теги: