У Бельгії викрито 2 терористичні угрупування

  Дві терористичні банди викрила бельгійська поліція. Загалом заарештували 26 обвинувачених. Та попри це, рівень терористичної загрози у країні залишається незмінним - два за п`ятибальною шкалою.
  П`ятнадцятьох екстремістів поліція заарештувала напередодні у Брюсселі. Їх звинувачують у вербуванні бойовиків до Афганістану та Іраку. Усі заарештовані - вихідці з країн Близького Сходу. Другу міжнародну банду терористів заарештували під час спільної операції спецслужб Бельгії, Нідерландів та Німеччини. Членів цієї групи звинувачують у підготовці терактів у Брюсселі. Затримані - громадяни Бельгії, Нідердандів, Марокко і Росії. Більшість затриманих з обох терористичних угруповань належать до мусульманської громади. Мусульмани образились. 

  Абу Імрах, речник організації "Шаріат Бельгії": "Це справжня війна уряду проти мусульман. Ми про це заявляли вже не раз. Спершу заборонили хіджаб і нікаб, тепер садять за грати мусульман, звинувачуючи у тероризмі. І це не вперше. Мусульмани можуть щодня чекати від цього уряду чого завгодно". 

  Попередній матеріал
  На заваленій шахті у Новій Зеландії стався другий вибух
  Наступний матеріал
  У Мексиці відзначили день св. Сесилії, покровительки народної музики
  Теги: