У Бельгії відбулися змагання із запливу у ваннах (репортаж)

  Заплив у ваннах. Таке незвичайне змагання відбулося у Бельгії. Фестиваль у місті Дінан традиційний - він відбувається 27-й рік поспіль - і встиг стати візитівкою міста. Щороку туди з`їджаються тисячі туристів - подивитися на екстравагантні плавзасоби.

  Сотні учасників змагання і понад 20 тисяч глядачів зібралися у бельгійському місті Дінан на один з найбільш чудернацьких фестивалів Європи. Правила прості - плавзасіб повинен мати бодай одну ванну у своїй конструкції і жодних двигунів. З міркувань безпеки до участі у змаганні допускають тільки тих, хто вміє плавати.

  Хоча назва "регата" - доволі умовна. Адже судді звертають увагу не на тих, хто найшвидше доплив. Більше шансів на перемогу  -в найекстравагантніших. Цього року серед улюбленців публіки була плавуча дитяча гірка та майже справжній ретро-автомобіль.

  На фінішній прямій запливу утворилася тиснява, з якої вибратися вдалося не всім учасникам. Деякі судна пішли на дно. Але їхні капітани - цим не надто переймалися. Адже найголовнішої мети - участі у змаганні - вони таки досягли.

  Захар Симчич, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (3.95Мб)

  Попередній матеріал
  Директор Hyundai вмовила КНДР відкрити кордон з Південою Кореєю
  Наступний матеріал
  Храм Агапіта Печерського з`явиться у Києво-Печерській Лаврі
  Теги:
  Loading...