У Бельгії страйкують залізничники

  У Бельгії страйкують залізничники. Вони невдоволені планами влади реорганізувати державну залізничну компанію. Реформи, на думку страйкарів, призведуть до втрати робочих місць і погіршення умов праці.
  Страйк почався напередодні увечері і триватиме до нинішньої ночі. Залізничне сполучення призупинилося не лише між бельгійськими містами, а й з сусідніми Францією, Нідерландами та Німеччиною. Зокрема, не виконають свої рейси - потяги Євростар. Вчасно виїхати не зможуть тисячі людей. Їм пообіцяли обміняти квитки на іншу дату або повернути гроші. Експерти підрахували: для приватного сектору країни страйк залізничників означатиме втрати у десятки мільйонів євро. На додачу, на автомагістралях країни, - виникли гігантські затори.

  Пей Лей Чен, студентка з Тайваню: "Бельгійська профспілка залізничників, схоже, дуже турбується про членів своєї організації. У нас в країні такого б ніколи не сталося, бо люди намагаються допомагати один одному. І якби наші потяги зупинилися, влада надала б людям додаткові автобуси чи знайшла інший спосіб допомогти пасажирам, що застрягли на вокзалах".
  Попередній матеріал
  Співробітники Житомирського науково-дослідного інституту погрожують голодуванням [відео]
  Наступний матеріал
  Екстремальну соло-акцію протесту влаштував мешканець Італії
  Теги: