У 10 штатах США одночасно відбуваються праймеріз

  Супервівторок у США. Цього дня - одразу у десяти штатах - відбуваються праймеріз. Виборці вирішують - хто з представників республіканської партії - буде суперником Барака Обами на виборах Президента.

  Змагаються четверо кандидатів: лідер перегонів - ліберал Мітт Ромні, політики-консерватори  Рік Санторум та Ньютон Гінгріч і конгресмен Рон Пол. Єдиного кандидата від республіканців - назвуть у вересні, після завершення праймеріз. А поки що - гідного суперника обирають у Джорджії, Айдахо, Массачусетсі, Північній Дакоті, Огайо, Оклахомі, Теннесі, Вірджинії, Вермонті та на Алясці. Праймеріз у Супервівторок - вирішальний етап внутрішньопартійної передвиборної кампанії у США. За нового главу держави американці голосуватимуть уже за вісім місяців.

  Мітт Ромні, кандидат у президенти США: "У нинішніх передвиборчих перегонах багато говорять про необхідність реформ. На мою думку - насамперед треба створити нові робочі місця і зменшити кількість урядовців. Країні потрібна економія, і я знаю, як саме її запровадити, щоби реформи не завдали шкоди бізнесу".

  Рік Санторум, кандидат у президенти США: "Не варто дивитися на рейтинги політиків чи слухати заяви медіа. Зараз головне для виборців - сконцентруватися на тому, кого саме вони прагнуть бачити новим главою держави. Це має бути людина з абсолютно новим баченням подальшого розвитку країни, хтось, хто готовий думати і працювати  не лише задля економічного розвитку, а й звертати увагу на інші аспекти".

  Попередній матеріал
  У Парижі відкривається ретроспектива творів Бартона
  Наступний матеріал
  Тіло останнього загиблого гірника дістали з-під завалів шахти на Донеччині
  Теги: