Тиждень моди розпочався у Лондоні

  Тиждень моди розпочався у Лондоні. Дизайнери демонструють колекції одягу сезону осінь-зима 2012-2013 років.

  Ще не завершився лютий 2012, а дизайнери вже готуються до наступної зими. Що буде модним уже за півроку - показали британські кутюр`є. Ветеран моди Вів`єн Вествуд радить носити твідові пальта та костюми спокійних відтінків бежевого, сірого та бордового. Оживити образ 71-річна дизайнерка пропонує яскравими деталями та картатими вставками. 

  Вів`єн Вествуд, дизайнер: "Моє вбрання завжди виглядає дуже по-британськи. Навіть якби я бажала, то не змогла би творити інший одяг. Звідки б ми не черпали натхнення - з Африки чи Північного полюсу, ми завжди шиємо британський одяг. Вся справа у комбінуванні вбрання у спосіб, наче нам байдуже до моди".

  Донька бітла Пола Маккартні - Стелла показала свої творіння вузькому колу друзів  у таємному місці. Замість традиційного дефіле гості побачили перформанс. Манекенниці увірвалися на прийом і станцювали на столах. Стелла Маккартні радить модницям незважати на холоди і носити міні цілий рік.

  Стелла Маккартні, дизайнер: "Ця колекція - суміш 10-річного досвіду нашого бренду, а також нешанобливого ставлення щодо приналежності до Британії та оспівування жіночої фігури".

  Чи не найбільшої уваги з боку преси цьогоріч отримав показ бразильської марки "Ісса". Її дизайнери радять жінкам носити сукні максимальної довжини та мереживо яскравих кольорів. Шанувальницею цієї марки є дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон. Попри те, що для більшості виходів у світ герцогиня Кембриджська обирає вбрання "Ісси", на показі вона була відсутня. 

  Мирослава Пеца, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Близько ста суден знищили у Сербії велетенські уламки криги, що рухаються Дунаєм
  Наступний матеріал
  Таксиста, хворого на відкриту форму туберкульозу, випадково виявили в Хмельницькому
  Теги: