resurs.md/

Туск та естонський прем'єр заявили про необхідність продовження санкцій проти РФ

  Голова Європейської ради Дональд Туск і прем'єр-міністр Естонії Тааві Рийвас заявили на зустрічі в Таллінні про необхідність продовження режиму санкцій щодо Росії.

  Про це повідомила прес-служба уряду Естонії, пише "Інтерфакс-Україна".

  "Європейському союзу необхідно залишатися твердими у своїй політиці і не робити ніяких поступок у частині санкцій доти, доки не будуть виконані Мінські угоди, а Крим залишатиметься анексованим", - заявив естонський прем'єр.

  На його думку, "єдина і міцна Європа та хороші союзницькі відносини є найкращою стратегією" у відповідь на політику Росії.

  Рийвас зазначив також, що на майбутньому саміті країн Східного партнерства, який відбудеться у травні, необхідно простягнути руку допомоги її членам, підтримувати реформи і прокладати шлях у напрямку Європи.

  "Естонія бажає візової свободи для Грузії та України, які виконали всі необхідні для цього умови. Дуже хочу сподіватися, що в травні ми зможемо подати Україні і Грузії чіткий сигнал частини візової свободи", - сказав він.

  У свою чергу Туск підтвердив значення єдності ЄС і заявив, що "Європейський союз має бути єдиним у захисті солідарності, свободи і демократії. Європа не піде на компроміси в питаннях основоположних цінностей і безпеки".

  Туск і Рийвас зазначили, що в 2015 році слід завершити переговори між ЄС та США за договором про вільну торгівлю та інвестиції.

  Вони засудили терористичний акт у Парижі і заявили, що він не зламає єдності Європи.

  Попередній матеріал
  Французька поліція ліквідувала братів Куаші
  Наступний матеріал
  В Парижі загинули четверо заручників

  Меркель назвала умови, за яких санкції проти Росії буде скасовано

  США запровадили санкції проти ще чотирьох чиновників РФ

  Президент Австрії висловився проти посилення санкцій до Росії

  Держдума включила до своїх делегацій осіб, які підпали під західні санкції