Тисячі знедолених голодують на Гаїті (РОЗШИРЕНО)

  Голодують тисячі знедолених на Гаїті. Люди блукають вулицями зруйнованого землетрусом Порт-о-Пренса у пошуках харчів та одягу. Попри те, що світова спільнота щодня відряджає на Гаїті літаки із гуманітарною допомогою, у наметових містечках бракує найнеобхідніших речей.

  Залишають наметові містечка сотні біженців у Порт-о-Пренсі. Вони намагаються самотужки знайти собі притулок. Адже щогодини до наметів прибувають нові і нові люди. Тож у таборах бракує місця для ночівлі. Але найбільше не вистачає людям, які пережили землетрус - води, їжі та предметів домашнього вжитку. 

  Лівена Лівель, безхатченко: "Ми залишаємо місто, щоби знайти собі їжі. Це просто жахлива ситуація".

  Роуз Марі, безхатченко: "Мій дім зрйнований. Я залишилася просто неба зі своїми дітьми".

  А постраждалі, що днями перебували під завалами зруйнованих будівель  - потерпають від нестачі медикаментів. Влада країни заспокоює: за кілька днів у регіоні запрацюють шість шпиталів. Їх розгорнуть рятувальні служби ООН.

  Аміт Асса, лікар: "Я думаю, це лише початок. Ситуація дуже складна. Коли з`являться лікарні - збільшиться кількість постраждалих. Адже нині не усі отримують потрібної допомоги".

  Майже тиждень минув з моменту руйнівних землетрусів на Гаїті. Підземні поштовхи потужністю у шість і сім магнітуд за Ріхтером майже повністю зруйнували столицю Порт-о-Пренс. Уже поховали близько 70 тисяч людей. Утім влада визнає, що точну кількість жертв встановити не вдасться. Жалоба за загиблими триватиме місяць.

  Олена Кабанець, 5 канал

  Попередній матеріал
  Китай потерпає від негоди
  Наступний матеріал
  Сильні дощі у Єгипті паралізували роботу курортів
  Теги: