Фото nlcafe.hu

Тисячі людей у Мексиці прощаються з Габріелем Гарсіа Маркесом

  У столиці Мексики Мехіко відбулася прощальна церемонія із одним із найвидатніших письменників сучасності Габріелем Гарсіа Маркесом.

  Як передають місцеві ЗМІ, церемонія відбулася у Палаці витончених мистецтв. Перед тисячами людей, які зібралися, щоб вшанувати пам‘ять колумбійського письменника, виступили президенти Мексики та Колумбії Енріке Пенья Ньєто і Хуан Мануель Сантос.

  "Ми зібралися , щоб віддати данину тому , хто з холодного Стокгольма в грудні 1982 року схвилював весь світ , заговоривши про самотність в Латинській Америці " , - сказав Сантос, згадавши дату отримання Маркесом Нобелівської премії.
  До п‘єдесталу, на якому поставили урну із прахом Маркеса, підносили жовті троянди – улюблені квіти митця.

  На площі перед Палацом витончених мистецтв в повітря були запущені тисячі жовтих паперових метеликів - нагадування про комах, які слідували за героєм шедевра магічного реалізму "Сто років самотності ".

  Габріель Гарсіа Маркес, легендарний колумбійський письменник, журналіст, політичний діяч, помер у Мехіко ввечері 17 квітня у віці 87 років. Причиною смерті стала ниркова недостатність та респіраторна хвороба.

  Серед найбільш відомих творів Маркеса - "Сто років самотності" , "Осінь патріарха", "Історія однієї смерті , про яку знали заздалегідь", а також "Полковнику ніхто не пише". У 1982 році письменник отримав Нобелівську премію з літератури.

  Попередній матеріал
  МЗС України закликало Росію відмежуватись від сепаратистів
  Наступний матеріал
  Жертвами катастрофи південнокорейського порома стали більше 100 людей
  Теги:
  Loading...