Тисячі державних службовців провели мітинг проти заходів жорсткої економії іспанського уряду

  Тисячі державних службовців провели мітинг проти заходів жорсткої економії іспанського уряду. З вимогою скасувати нову антикризову програму вони пікетували державну скарбницю в центрі Мадрида.
  Крім підвищення загальних податків і скорочення соціальних виплат, вона містить окремий розділ про зменшення зарплат і премій бюджетників. Влада Іспанії стверджує, що тільки новий план заходів жорсткої економії, який дозволить заощадити 65 мільярдів євро, зможе вивести країну з боргової кризи. Представники ж мітингарів заявляють - після запровадження скорочень майже 3 мільйони державних службовців опиняться за межею бідності. Якщо уряд не скасує їх - найбільші профспілки Іспанії обіцяють провести низку масштабних страйків у вересні.

  Хосе Пілар, протестувальник: "Державних службовців у нас завжди першими приносять у жертву. Я не проти, щоби мою зарплату зменшили задля виходу держави з економічної кризи. Але хай перед цим скоротять виплати керівникам уряду та великих державних підприємств. Вони отримують удвічі більше, ніж я, а нові заходи економії їх майже не торкнуться".
  Попередній матеріал
  Повний контроль над армією отримав лідер Північної Кореї
  Наступний матеріал
  Тисячі лондонських "кебів" заблокували рух транспорту біля будівлі Парламенту
  Теги: