Турецька поліція готується до заворушень в Анкарі

  На головну площу Анкари поліція пригнала чотири водомети, а самі правоохоронці вдягли захисні маски. Про це з місця події повідомляє кореспондент 5 каналу, Азад Сафаров. Загалом, на площі зібралося, щонайменше, три тисячі людей. Водночас, на площі Таксим у Стамбулі досі лишаються сотні людей.
  Площа огороджена бар’єрами. Під час акції несподівано зайнявся контейнер, який невдовзі загасили мітингарі. Також демонстранти занепокоєні, що влада нібито блокує завантаження з Інтернету програм для мобільних пристроїв, які дозволяють зашифрувати зв’язок та приховувати місце перебування. Раніше уряд країни вибачився за надмірні дії правоохоронців. Заступник прем’єра Туреччини дав згоду зустрітися із лідерами протестного руху. До демонстрантів також долучилися працівники держсектору, які оголосили дводобовий страйк.

  Бюлент Аринч, заступник прем’єр-міністра Туреччини: "Надмірне застосування сили правоохоронцями проти демонстрантів було неправильним. Я хочу вибачитися перед своїм народом. Утім, я не вважаю, що маю перепрошувати тих, хто влаштував погроми на вулицях та намагався обмежити свободу протестувальників".
  Попередній матеріал
  Перший учасник фінальної частини Мундіалю-2014 - збірна Японії
  Наступний матеріал
  МЗС Франції: у війні в Сирії використовують хімічну зброю
  Теги: