5.ua

Туреччина продовжить виводити війська з Іраку

  Утім, чи заберуть всіх армійців - невідомо.

  Туреччина продовжить виводити війська з Іраку з метою деескалації напруженості у відносинах з урядом цієї країни. Утім, чисельність контингенту, який залишає Ірак, турецька влада не вказує. Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  19 грудня офіційна Анкара назвала "непорозумінням" конфлікт з Багдадом. У міністерстві іноземних справ заявляють, Туреччина визнає проблеми Іраку і прагнення до боротьби з "Ісламською державою". Анкара наголошує, ввела свої війська лише з міркувань безпеки через активність бойовиків неподалік міста Мосул.

  Нагадаємо, 150 військових, бронемашини та артилерію дислокували на території Іраку з 3 грудня. Офіційний Багдад вимагав виведення військ, і навіть звернувся за підтримкою до ООН. Дослухатись до Іраку задля деескалації конфлікту закликав президента Ердогана Барак Обама. Врешті, Анкара погодилась продовжити виведення, яке розпочала напередодні.

  Попередній матеріал
  Пайєтт закликав українських бійців допомогти моніторинговій місії ОБСЄ простежити за найгарячішими точками на Сході під час свят
  Наступний матеріал
  У Мар'їнці під час спецоперації затримали поплічника терористів "ДНР"