Туреччина продовжує обстрілювати сирійську територію

  Туреччина продовжує обстріл сирійської території на кордоні двох країн. Так вона реагує на стрілянину з боку Сирії. Напередодні від вибуху снаряду в Акчакале загинули 5 турецьких громадян.

  Серед жертв - була жінка та троє дітей. Анкара вимагає від ООН зупинити агресію Сирії. Турецький уряд планує звернутися до парламенту за дозволом на проведення військової операції на сирійській території. Між тим Рада НАТО - провела екстренне засідання щодо цього питання. На ньому засудили дії Дамаска, як порушення міжнародного права. Сирійська влада, своєю чергою, пообіцяла провести власне розслідування.

  Булент Арнік, замісник прем`єр-міністра Туреччини: "На турецьку територію здійснили напад, загинули наші громадяни. Це - очевидне порушення міжнародного права. Туреччина - член НАТО. У договорі з Алянсом є пункти, що описують, як члени блоку мають реагувати на напад. Ми не засліплені гнівом, але готові діяти, щоби відстояти права нашої держави".

  Мартін Несірки, речник генерального секретаря ООН: "Генеральний секретар ООН висловлює співчуття родинам загиблих і закликає Туреччину - залишати відкритими усі канали зв`язку з владою Сирії, щоби зменшити напруження у відносинах між двома країнами, яке виникло внаслідок інциденту".

  Попередній матеріал
  Перша перемога київського "Динамо" у груповому етапі Ліги чемпіонів
  Наступний матеріал
  Ромні за рейтингами опитування випередив Обаму
  Теги: