Туреччина потерпає від сильних снігопадів

  Десятки авіарейсів скасували "Турецькі авіалінії" через сильну заметіль. Завірюха стала й причиною закриття протоки Босфор між Чорним та Середземним морем. Через низьку видимість - курсування пасажирських суден там заборонене. Дозвіл на плавання дають лише танкерам.

  Снігопад і пониження температури до мінус трьох фіксують і в Стамбулі. Негода змусила багатьох мешканців залишити власні автомобілі у гаражах і скористатися громадським транспортом. Востаннє заметіль вирувала у цьому місті у середині грудня. Населення скаржилося на комунальні служби за погану готовність до зими. Цього ж разу, попри переповнений транспорт, люди задоволені роботою комунальників. 

  Місцевий житель: "Щодо погоди, то напередодні було не найкраще, а зараз люди уже адаптувалися".

  Місцева жителька: "Я насправді не чекала, що буде аж так холодно, і тим більше не чекала такого снігопаду. Але краєвиди - дуже красиві".

  Місцевий житель: "Щоразу коли сніжить і температура мінус три чи мінус два - ми приїжджаємо сюди, неважливо - вдень чи уночі. Якщо пощастить - ловимо рибу. І холод нам не завада. Навпаки - за такої погоди більше риби".

  Попередній матеріал
  Інавгурацію Чавеса відклали на невизначений термін
  Наступний матеріал
  Непроханого гостя зустріла на своєму подвір`ї одна родина зі Швеції
  Теги:
  Loading...