"Тулузький стрілець" загинув під час штурму його оселі правоохоронцями

  "Тулузький стрілець" Мохамед Мера загинув під час штурму його квартири спецпризначенцями. Він розбився насмерть, вистрибнувши з вікна. Під час операції троє правоохоронців зазнали поранень.

  Вони прорвалися до оселі підозрюваного через вікна та двері. Поліція визначила місцеперебування Мера за допомогою спеціального пристрою. Проти підозрюваного використали паралітичний газ. У відповідь він відстрілювався і намагався утекти через вікно. Згодом, його знайшли мертвим на вулиці. Раніше міністр внутрішніх справ Франції заявляв, що поліція прагне затримати підозрюваного живим.  Напередодні 23-річний Мера визнав: загибель сімох людей - трьох десантників, трьох учнів і раввина єврейської школи - справа його рук. Операція із захоплення підозрюваного тривала 33 години. Президент Франції вже подякував поліцейським за успішне її завершення.

  Клод Ґеан, міністр внутрішніх справ Франції: "Насамкінець, Мохамед Мера вистрибнув із вікна з пістолетом у руці і продовжував відстрілюватися. Його знайшли мертвим на вулиці".

  Ніколя Саркозі, президент Франції: "Я хочу подякувати правоохоронцям та міністру внутрішніх справ за їхню надзвичайну роботу, яку вони щойно завершили. Заради перемоги справедливості було зроблене все можливе".

  Попередній матеріал
  У Києві прощаються з Атеною Пашко
  Наступний матеріал
  Визначено склад української збірної на цьогорічній Олімпіаді
  Теги: