"Тулузький стрілець" готовий здатися правоохоронцям

  "Тулузький стрілець" готовий здатися поліції уже сьогодні пообіді. Про це повідомив міністр внутрішніх справ Франції, Клод Геан. Особу зловмисника вже встановили. Це - 24-річний Мохаммед Мера, француз алжирського походження.
  Ще уночі кількасот правоохоронців оточили будинок, у якому переховується підозрюваний. Спалахнула стрілянина, поранень зазнали двоє силовиків. Уже затримали брата злочинця. Поліція збирається евакуювати мешканців району, де триває спецоперація. На думку слідчих, Мера винен і в убивствах військових 11-го та 15-го березня. У всіх випадках він стріляв із однакової зброї, а з місця злочину - тікав на скутері. Сам нападник стверджує, що пов`язаний з Аль-Каїдою. Свій напад на школу називає помстою за убитих палестинських дітей, а убивства солдатів - відповіддю на військові операції Франції за кордоном. 

  Франсуа Моллен, прокурор: "Зараз ми робимо усе можливе, щоби якнайшвидше знешкодити нападника. Слідчі та спецпризначенці працюють у посиленому режимі. Очевидно, що злочинець - вкрай небезпечний і міг завдати нових ударів".
  Попередній матеріал
  Голандські екологи виступають проти використання токсичних барвників
  Наступний матеріал
  В іспанській Валенсії відзначили свято вогню Фальяс
  Теги: