Цьогорічний карнавал у Бразилії опинився під загрозою

  Цьогорічний карнавал у Ріо-де-Жанейро - опинився під загрозою. Згорів так званий Карнавальний центр - приміщення шкіл самби, зокрема - склади із реквізитом. Знищені тисячі карнавальних платформ і костюмів.

  Пошкоджений музей самби. Причини займання - встановлюють. Пожежа миттєво поширилася, адже вбрання і реквізит виготовлені із легкозаймистих матеріалів - пінопласту, паперу і пір`я. На пошиття костюмів та спорудження платформ учасники карнавалу витратили понад півроку. Щоб відновити втрачене, залишається менше місяця. Карнавал розпочинається 4 березня. Попри втрати, школи-погорільці збираються брати в ньому участь, адже - це єдиний заробіток для багатьох мешканців Ріо-де-Жанейро.

  Працівник школи Гранде Ріо самба: "Це страшенна неповага й недбалість. До шкіл необхідно ставитися шанобливо. Це ж стосується не тільки самби, а культури взагалі та роботи людей".

  Таня Апаресіда, працівник школи самби: "Ми все втратили, це дуже сумно. Тут - наше життя, все, що ми любимо, про що піклуємося... І ось усе за хвилини перетворилося на попіл".

  Попередній матеріал
  Захід Австралії потерпає від лісових пожеж
  Наступний матеріал
  Сина прокурора який насмерть збив 3 людей у Дніпропетроську залишили під вартою
  Теги: