Центральні регіони Чилі потерпають від масштабних лісових пожеж

  Центральні регіони Чилі потерпають від масштабних лісових пожеж. Лише в околицях столиці, Сантьяго - зафіксували два десятки джерел займання.

   

  Загасити вогонь - вогнеборцям не вдається вже кілька днів - заважають суха спекотна погода і поривчастий вітер. Вогонь уже знищив кілька житлових будинків і швидко поширюється. Шквали несуть дим у бік столиці. Там зафіксували найвищий за кілька років рівень забруднення повітря. Це особливо небезпечно для літніх людей, дітей та людей із респіраторними захворюваннями. Місцева влада закликала громадян не виходити на вулицю без зайвої потреби. Причини пожеж - з’ясовують фахівці. Припускають, що принаймні кілька джерел займання виникли через багаття, розкладені у лісах недбалими туристами.

  Рауль Луна, пожежник: «Дуже важливо, щоби відпочивальники, які розкладають вогонь у лісі, потім його ретельно гасили. Інакше виникають дуже небезпечні ситуації. Зараз займання у регіоні намагаються подолати сотні людей, кілька родин вже втратили житло, і виною усьому, можливо,стало людське недбальство».

  Попередній матеріал
  Готуватися до нових температурних рекордів закликають мешканців США метеорологи
  Наступний матеріал
  Партія влади перемогла на виборах у Бангладеш
  Теги:
  Loading...