Триває міжнародне автошоу у Шанхаї

  Кульмінація міжнародного автошоу у Шанхаї. Там представили авто ВІП-класу - "Ламборгіні", "Ферарі" і "Ролс-Ройси". Усі вони хизувалися потужностями і дизайном. Побачити шикарні автівки можна ще чотири дні. Автовиставка триватиме до 28-го квітня.

  Власний бар в автомобілі. Компанія "Ролс-Ройс" досконало вивчила смаки вибагливих китайців і реалізувала ці бажання. Тепер можна натиснути на спеціальну кнопку і усамітнитися із келихом.

  Торстен Мюллер-Отвос, голова команії "Ролс-Ройс": "Це наш новий бренд - "Привид", авто має розширену колісну базу. Ми вперше її показуємо. Передусім, тому що, Китай - другий ринок за продажами ролс-ройсів, а ще тому, що саме машини з такою колісною базою дуже популярні у Китаї".

  Бельгійська компанія "Карат", яка спеціалізується на броньованих автомобілях, теж виставила новинку. Понад тридцять років фірма виготовляє машини для американських президентів та російських олігархів. 

  Бенуа Сеулманс, керівник компанії "Carat": "Одні наші моделі коштують 150 тисяч євро, а за інші потрібно викласти понад мільйон". 

  Для тих, хто любить не лише розкіш, але й екстрим - є пропозиція від "Ламборгіні". Покупців вона приваблює, як завжди, дизайном, динамікою та швидкістю. 

  Крістіан Мастро, генеральний директор "Lamborghini Asia": "Це наш новий "Авентадор", новинка "Ламборгіні", дванадцятициліндрова. Вперше ми представили її у Женеві у березні, і ось тепер "Авентадор" красується на Шанхайському автошоу".

  Завойовує китайський авторинок і "Ферарі". Їхня дванадцятициліндрова модель - чотиримісна. Цей варіант був розроблений також з урахуванням китайських смаків - адже тут купують ці машини для всієї родини. У компанії кажуть, замовлень отримали чимало ще до виставки. Прогнозують, що до кінця року саме китайський ринок може стати другим після Північної Америки.

  Ганна Ільїних, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Генеральна репетиція Євробачення в Києві
  Наступний матеріал
  ЗМІ: сирійські військові знову відкрили вогонь по протестувальниках
  Теги: