Триденний траур у Бразилії та Венесуелі у зв`язку зі смертю екс-президента Аргентини Кіршнера

  Триденний траур оголосили у Бразилії та Венесуелі у зв`язку зі смертю колишнього президента Аргентини - Нестора Кіршнера.

  Президент Венесуели Уго Чавес висловив свій жаль у своєму блозі у Твітері: "Який біль! Яка велика втрата для Аргентини та нашої Америки!" Нагадаємо, Нестор Кіршнер - екс-президент та чоловік теперішньої глави держави та її ймовірний наступник - помер від серцевого нападу. Йому було 60. До цього року - коли почалися проблеми із серцем - він залишався найвпливовішим політиком Аргентини. До влади прийшов 2003-го - під час дефолту. Потроху витягнув економіку з кризи, але на другий термін не пішов - підтримав дружину. Наступні вибори президента в Аргентині відбуватимуться за рік, і Кіршнеру на них пророкували успіх.

  Аргентинець: "Жахливо, все це насправді жахливо. Народ Аргентини втратив одну із найвпливовіших особистостей у своїй історії з точки зору політики, соціального впливу! За останні 8 років у країні відбулися значні зміни завдяки політиці, яку впровадив Кіршнер".

  Хуан Мануель Сантос , президент Колумбії: "У телефонній розмові я висловив свої співчуття президенту Крістіні Кіршнер від уряду Колумбійської республіки, колумбійського народу та особисто від мене. Це велика втрата для Аргентини та для усього Американського континенту".

  Хоакін Александер Маза Мартель, представник Сальвадору: "Я хочу оголосити хвилину мовчання у пам`ять про незвичайну людину, його життя та працю - президента Кіршнера".   

  Попередній матеріал
  Кількість жертв виверження вулкану в Індонезії зросла до 30 осіб
  Наступний матеріал
  Європейські виробники іграшок готуються до Різдва
  Теги: