Триденну жалобу за жертвами повені оголосили у Аргентині

  Триденну жалобу за жертвами повені - оголосили у Аргентині. За останніми даними, внаслідок стихії там загинули 54 людини.

  Найсильніше від негоди постраждали два найбільших міста країни - столиця Буенос-Айрес та Ла-Плата. Сильні зливи там не вщухали кілька годин. У результаті вулиці міст опинилися під метровим шаром води. Тисячі людей залишилися без даху над головою, сотні тисяч - без електроенергії. У охоплених стихією містах зафіксували кілька випадків мародерства. Через негоду виникло коротке замикання і спалахнула пожежа на одному з нафтопереробних заводів. Загалом, за підрахунками влади, від високої води постраждали 350 тисяч мешканців країни. Місцева метеослужба повідомила: ця повінь була найсильнішою у країні за останні сто років.

  Перший аргентинець: "У нашому районі не залишилося жодного будинку, не пошкодженого паводком. Декому з сусідів довелося ночувати на даху власних осель, бо внизу - вирувала вода. Справжня катастрофа".

  Другий аргентинець: "Ми вчасно помітили, що вода прибуває, і почали переносити речі на другий поверх оселі. Тож врятувати вдалося чимало. Але усе, що не встигли або не змогли забрати - паводок знищив. Мотоцикл, більшість меблів... А нашу машину вода залила аж по самісінький дах".

  Попередній матеріал
  До України повертається холод
  Наступний матеріал
  Пожежу у Грозному загасили
  Теги:
  Loading...