Три тисячі адвокатів Анкари провели демонстрацію проти затримання колег у Стамбулі

  Акція солідарності юристів у Туреччині. Три тисячі адвокатів Анкари провели демонстрацію проти затримання колег у Стамбулі.

  Напередодні там заарештували 75 юристів, що захищали протестувальників з площі Таксим. Відповідне рішення ухвалив суд Стамбула. Юристи турецької столиці пройшли ходою центральними вулицями Анкари і влаштували мітинг напроти будівлі прокуратури на площі Кізілай. Нагадаємо, напередодні спецпризначенці розігнали демонстрантів з площі Таксим, застосовуючи гумові кулі, водомети та сльозогінний газ. Кількадесят людей зазнали поранень. Акції проти перепланування площі Таксим у Стамбулі переросли у велелюдні антиурядові протести після того, як влада застосувала проти демонстрантів силу. За майже 2 тижні сутичок у Туреччині загинули 3 людей.

  Еґе Інал, юрист: "Вчора у суді Стамбула, найбільшому серед європейських, із застосуванням сили були затримані 75 юристів. Це не вкладається у голові".

  Мехмет Токер, юрист: "Ми прийшли боронити свободу слова та право на захист і підтримати наших друзів. Народ чинить цей спротив заради свободи".

  Попередній матеріал
  Усіх членів Нацради з питань телебачення та радіомовлення викликають у прокуроратуру [відео]
  Наступний матеріал
  Виставка, присвячена життю барабанщика "Бітлз" відкрилася днями у Лондоні
  Теги: