Тренінги з бепеки під час Олімпади влаштували у Лондоні

  Тренінги з бепеки під час Олімпади влаштували у Лондоні. У них беруть участь - тисячі працівників. Серед них рятувальні служби, урядові установи, і, звісно ж, - волонтери.

  Насамперед, відпрацьовують екстрені ситуації, які можуть статися у громадському транспорті. Для прикладу волонтери зіграли ролі травмованих і отруєних чадним газом пасажирів метро, які постраждали від вибуху у підземці. Ряувальники тренувалися оперативно надавати допомогу, а держслужбовці реагувати на ситуацію, зокрема попереджати людей про існуючу небезпеку. Цим експерементом влада хотіла ще і перевірити, чи покращилася робота служб безпеки із липня 2005-го року, коли у метро Лондона стався потужний теракт.

  Джеймс Брокеншир, міністр з питань безпеки: "Важливо наголосити, що ці навчання не були сплановані через якийсь особливий ризик чи дані розвідки. Ми задумали їх провести майже рік тому, жодних підозр у нас немає. Але, я думаю, дуже важливо перевірити усі нюанси, переконатися, що мережа транспорту - також готова до проведення Олімпіади. І навчання це довели".

  Попередній матеріал
  Тіла іще чотирьох загиблих знайшли на лайнері "Коста Конкордія"
  Наступний матеріал
  До Книги рекордів Гіннеса хоче потрапити непалець
  Теги: