Транспортники Греції оголосили дводобовий страйк

  Черговий страйк оголосили транспортники Греції. У країні дві доби не ходитимуть автобуси, тролейбуси, тромваї і метро, з перебоями працюватиме залізниця.
  Страйк транспортників збігся у часі з протестами працівників музеїв та археологічних пам`яток, доступ до яких закритий для туристів вже другий день поспіль. Бюджетники вимагають від влади відмовитися від жорсткої економії. Адже заради багатомільярдної допомоги Євросоюзу та Міжнародного валютного фонду Греція зобов`язалася економити на соціальних витратах. Відтак, у країні зменшилися зарплати і пенсії, а у найближчих планах влади - масові скорочення держслужбовців.

  Ніколлета Зігурі, мешканець Афін: "Сьогодні я пішки діставався роботи, але не нарікаю на транспортників. Вони відстоюють свої права. Це важливо, а тимчасові незручності можна пережити".

  Дімітріс Ліпас, мешканець Афін: "Черговий страйк - це проблеми з транспортом. Але ми маємо якось опиратися владі. Лише разом - ми сила і зможемо щось змінити у країні. Тож, нехай усі містяни виходять протестувати і тоді буде результат".

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську вшанували роковини вибуху на Мандриківській
  Наступний матеріал
  Пшонка проти декриміналізації економічних злочинів заради політики
  Теги: