Транспортники страйкують в Іспанії (РОЗШИРЕНО)

  Масовий протест водіїв вантажівок розпочався у Іспанії. Близько сотні тисяч ваговозів блокують головні автошляхи при в`їзді до Мадрида. Вони вимагають від уряду рішучих дій, які допомогли б подолати наслідки різкого зростання цін на пальне.
  Поблизу Мадрида - кілометрові затори. Страйкують водії вантажівок. Власники інших авто незадоволені. Але ставляться до протесту із розумінням. Адже знають, що ця акція – не гонитва за прибутками, а боротьба за виживання. Водії вимагають від уряду встановити мінімальну оплату за перевезення, яка врахувала б постійне зростання цін на бензин. Адже за останній рік пальне подорожчало на 35 відсотків.

  Луїс, протестувальник: "Це комплексна проблема. Спочатку зростають ціни на паливо, потім скорочують робочі місця та зменшують зарплатню. Ми проти цього".

  Іспанських колег підтримали і французи. Вони пригрозили заблокувати автотраси між Францією та Іспанією. Іспанські ж протестувальники відмовляються доправляти продукти до супермаркетів. Тож найближчими днями магазини можуть залишитися без продовольства.

  Леонардо, продавець: "І що ви думаєте? Вантажівки припинили свою роботу. До магазинів не завозяться продукти. Що буде далі я не знаю".

  Хосе Лопез, продавець: "Сьогодні я ще маю товар, тож буду торгувати, а от чи довезуть мені рибу завтра – я не знаю".

  Виступи проти зростання цін на пальне прокотилися майже усією Європою. У Франції водії вантажівок, рибалки та фермери блокували рух на автошляхах, що ведуть до Парижа. Бельгійські молочники виливали на землю молоко, а британські байкери блокували дороги Манчестера. Удосвіта до іспанців долучилися і португальські водії вантажних автомобілів. Вони також безстроково блокують автошляхи.
  Попередній матеріал
  В австралійському заповіднику тигриця народила 3 тигренят
  Наступний матеріал
  Сотні тисяч голландських та італійських фанатів заполонили Берн
  Теги: