Трамп
5 канал

Трамп погодився стати кандидатом від республіканців та закликав до "сміливості й порядності"

Під час промови до делегатів кандидат назвав себе "голосом американського народу"

Мільярдер Дональд Трамп офіційно погодився бути кандидатом у президенти США від Республіканської партії. Про це він заявив у своєму зверненні до делегатів партійного з'їзду, які затвердили його кандидатуру цієї середи.

Як стало відомо, себе він назвав "голосом американського народу" і вкотре пообіцяв зробити Америку могутньою, коли стане президентом.

Під час агітації за Трампа на з'їзді Республіканської партії двох членів родини мільярдера спіймали на плагіаті. Зокрема, його дружина скопіювала частину промови першої леді США Мішель Обами восьмирічної давнини, а син запозичив частину статті, яка два місяці тому вийшла в одному з американських журналів.

"У мене немає терпимості до несправедливості, до непрофесійності уряду та лідерів, які розчаровують своїх громадян. Невинні люди страждають через те, що нашій політичній системі не вистачає сміливості та порядності для того, щоб забезпечити дотримання американських законів", – сказав Трамп.

/
/
/
/
/

Нагадаємо, за результатами голосування під час національного з'їзду Республіканської партії у вівторок ввечері кандидат у президенти США мільярдер Дональд Трамп офіційно отримав номінацію кандидата від республіканців.

Як повідомляв 5.ua, міністр закордонних справ ФРН Франк-Вальтер Штайнмайєр вважає, що Дональд Трамп загрожує Сполученим Штатам Америки та всьому світу своєю "політикою страху та ізоляції".

Попередній матеріал
Українські захисники розповіли, як виявити ворожого розвідника – і вдень, і вночі
Наступний матеріал
На березі Лігурійського моря дослідники знайшли "гармату Наполеона"

Дональд Трамп – офіційно кандидат у президенти США від Республіканської партії

Штайнмайєр про Трампа: Політика страху та ізоляції небезпечна для США й всього світу

Дружину Трампа спіймали на плагіаті – скопіювала промову Мішель Обами

Трамп нарощує рейтинги перед виборами президента США і вже наздогнав Клінтон