ibtimes.com

Трамп назвав наступницю Саманти Пауер в ООН

  Новообраний президент США Дональд Трамп анонсував призначення перших двох жінок у своїй адміністрації. Ніккі Хейлі та Бетсі Девос мають отримати посади посла США в ООН та міністра освіти

  Майбутній президент США Дональд Трамп у середу, 23 листопада, оголосив про наміри призначити на посаду посла Сполучених Штатів Америки в ООН чинну губернаторку Південної Кароліни Ніккі Хейлі, повідомляє видання DW.

  Жінка з фактично відсутнім досвідом роботи у зовнішній політиці після вступу Трампа на посаду та затвердження Сенатом її кандидатури має замінити Саманту Пауер. За словами новообраного президента, у 44-річної Хейлі "чудовий досвід об'єднання людей, незважаючи на походження чи партійну приналежність". Він похвалив її за успіхи в досягненні угод та очікує, що в ООН вона просуватиме питання, вигідні для США. Американська преса, утім, занепокоєна браком знань Хейлі у царині міжнародних відносин. Так, видання The Post and Courier вказує, що губернаторка лише вела переговори з міжнародними компаніями та іноземними торговельними місіями.

  Хейлі, яка виступала з гострою критикою Трампа під час передвиборчої кампанії, стала першою жінкою, яку він номінував на серйозну державну посаду. Другою стала 58-річна екс-голова Республіканської партії в Мічигані Бетсі Девос, яку Трамп має намір зробити міністром освіти. Майбутній президент чекає від неї підвищення якості освіти. Раніше бізнесмен-республіканець обіцяв звести повноваження міністерства освіти США до мінімуму або ж зовсім ліквідувати його.

  Попередній матеріал
  Україна погоджується на подальшу імплементацію рамкового рішення тільки після повної демілітаризації Дебальцевого
  Наступний матеріал
  В Україні зафіксували перший цього сезону випадок смерті від грипу

  Саманта Пауер зустрілась з представником України в ООН

  Трамп оголосив свої плани на перші 100 днів президентства