Трагедією завершилася операція з порятунку заручників у Нігерії

  Трагедією завершилася операція з порятунку заручників у Нігерії. Викрадачі вбили італійця та британця - під час штурму спецпризначенцями будівлі.

  Зловмисників уже затримали. Нагадаємо, інженерів Франко Ламолінару та Кріса Макмануса викрали торік у травні. Вони працювали у нігерійській будівельній компанії. За повідомленнями Бі-бі-Сі, до викрадення можуть бути причетні ісламісти з угруповання Боко Харам, що мають контакти з "Аль-Каїдою". Про загибель заручників - британський прем`єр-міністр Девід Кемерон телефоном сповістив італійського колегу Маріо Монті.

  Девід Камерон, прем`єр-міністр Великої Британії: "Із великим смутком маю повідомити, що Кріс та Франко втратили життя. Ми поки що не знаємо усіх деталей, але достеменно відомо, що викрадачі вбили обох чоловіків ще до того, як їх можна було врятувати. Ми щиро співчуваємо сім`ям Кріса та Франко. Обидві родини переживають жахливу трагедію".

  Паоло Маріані, мешканець Рима: "Треба поліпшити міжнародні угоди та співробітництво між країнами, щоби такі речі більше не відбувалися. До цього призвело непорозуміння і брак спілкування між секретними службами".

  Попередній матеріал
  Новий рекорд встановили у США
  Наступний матеріал
  День народження Кобзаря у столиці вшанували представники націонал-патріотичних партій
  Теги: