twitter.com/jriversk

Трагедія в Нігерії: кількість жертв сягнула 160 осіб

  За словами директора лікарні університету міста Уйо, кількість жертв після обвалення даху церкви вже сягнула 160 осіб. На його думку, остаточна цифра буде набагато більшою

  У Нігерії в місті Уйо внаслідок обвалення даху церкви в суботу, 10 грудня, загинули щонайменше 160 людей. Місцеві ЗМІ оцінюють число можливих жертв до 200 осіб, повідомляє видання DW.

  За словами директора лікарні місцевого університету, у переповненому морзі вже перебувають 160 тіл. Але остаточна кількість загиблих, за його словами, може бути набагато вищою. Водночас, як стало відомо, багато тіл були доставлені у приватні морги, розкидані по всьому місту. 

  Інцидент стався під час церемонії висвячення єпископа місцевої церкви. Як зазначає агентство AP, церкву добудовували поспіхом, щоб встигнути до церемонії. Металеві конструкції, із яких був зроблений дах будівлі, впали через півгодини після початку богослужіння. Сам єпископ, а також присутній на церемонії губернатор штату Аква-Ібом, у якому розташоване місто Уйо, не постраждали.

  Влада штату пообіцяла провести ретельне розслідування, щоб встановити, чи були порушені стандарти під час будівництва. У Нігерії обвалення будівель нерідко відбувається через неякісні матеріали, погану роботу будівельників та корупцію.

  Попередній матеріал
  На Чернігівщині прикордонники виявили 12 спеціальних ламп до ракетної зброї
  Наступний матеріал
  Щонайменше 22 особи стали жертвами вибуху біля православного собору в Каїрі
  Теги:
  Loading...

  У Нігерії обвалився дах церкви: щонайменше 60 загиблих

  Теракт у Нігерії: 56 загиблих, майже 200 поранених

  Нігерії загрожує безпрецедентний голод