Традиційний вегетаріанський фестиваль влаштували в Таїланді

  Традиційний вегетаріанський фестиваль влаштували на острові Пхукет у Таїланді. Він знаний у світі завдяки ритуалам самокатування та проколювання обличчя. Тисячі туристів - приваблюють не лише можливість скуштувати безліч вегетаріанських страв, а й подивитися на шокуючі обряди.

  Вегетаріанський фестиваль - дуже молоде свято за азійськими поняттями. За легендою, 170 років тому на Пхукет із гастролями прибули китайські актори. На острові - вони тяжко захворіли. Одужали - завдяки відмові від м`яса та молитві. Китайці переконали місцевих мешканців відновити обряд поклоніння дев`яти богам, який включає - вегетаріанство. Відтоді на Пхукеті щороку влаштовують вегетаріанське свято. Паради та святкова хода - відбувається під гонги, барабани та феєрверки.

  На знак відрази до вбивства тварин і вживання м`яса буддисти протикають собі щоки ножами та шампУрами, ходять по розпеченому вугіллю та лезах. Удаватися до екстемального поклоніння богам мають право лише члени братства "Воїни богів". Вважається, що під час святкування у них вселяються боги.

  Свято - щороку стає популярнішим і приваблює тисячі туристів із усього світу. Вони з цікавістю спостерігають за ритуалами пірсингу та куштують сотні вегетаріанських страв. Утім, фестиваль - це насамперед релігійна подія. Місцеві мешканці постують - не вживають м`ясо та алкоголь, утримуються від статевих стосунків та намагаються дотримуватися релігійних правил. Вважається, що під час свята на землю спускаються дев`ятеро імператорських богів, які дарують острову - добробут на весь наступний рік. 

  Учасник фестивалю: "Цей фестиваль цікавий тим, що спонукає людей дотримуватися заповідей та робити добрі справи. Протягом свята вони намагаються очистити свої душі, утримуватися від спокус і не вбивати тварин".

  Початок фестивалю - припадає на перший день дев`ятого місяця за місячним календарем. Цьогоріч - це 27 вересня. Триватиме свято до четверга.

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Найпотужніший радіотелескоп на планеті почав працювати в Чилі
  Наступний матеріал
  Теракт у Сомалі: загинуло щонайменше 65 людей
  Теги: