Toyota Prius
Toyota Prius Depositphotos

Toyota відкликає понад 1 млн гібридних авто через небезпеку займання

  Йдеться про машини серій Prius та C-HR

  Найбільша японська автомобільна корпорація Toyota Motor відкликає понад 1 млн машин серій Prius та C-HR через ризик займання. За даними Engadget, авто потребують ремонту частини електричної системи, яка може призвести до виникнення пожежі, пише НВ.

  Відкликання стосується лише автомобілів, що були зібрані в Японії у період від червня 2015-го до травня 2018-го років, включно з плагін-варіантом Prius та гібридною версією C-HR.

  Відомо, що відкликання стосуватиметься 192 тис. автомобілів Prius у США та понад 550 тис. авто в Японії. Її проблеми пов'язані з проводкою, яка підключена до блоку управління потужністю. Ізоляція поступово зношується, що з часом може призвести до короткого замикання та загоряння.

  "Дилери проведуть перевірку збірки джгута проводів і, якщо будуть виявлені проблеми, ремонт буде здійснюватися безкоштовно для власників транспортних засобів. Якщо ніяких проблем техніки не виявлять, на вузол джгута проводів нанесуть захисну стрічку", – уточнюється у матеріалі.

  Натепер достеменно відомо про щонайменше один випадок задимлення у машині марки Toyota, яке сталося саме через цю конструкційну несправність. Тоді, на щастя, обійшлося без постраждалих.

  Попередній матеріал
  Гендерна рівність: Рада урівняла права жінок і чоловіків в армії
  Наступний матеріал
  Мінприроди оприлюднило головну причину впливу "Кримського титану" на здоров’я