Тисячі людей очікують на черговий кінець світу [відео]

  Тисячі людей - очікують сьогодні на кінець світу. Його напророкував американський проповідник Гарольд Кемпінг. Він 70 років вивчав Біблію і запевняє - у ній зашифрована точна дата апокаліпсису, яку він і вирахував.

  Черговий кінець світу має настати у суботу, 21 травня 2011 року, о шостій вечора за західно-американським часом. У Києві на той момент буде 5 ранку неділі. Цю годину й день - вирахував 89-річний Гарольд Кемпінг. Він стверджує - по всій Землі почнуться землетруси. 2 відсотки людей - відразу потраплять до раю. Решта ж - мучитимуться на Землі ще кілька місяців. Повністю планета буде зруйнована - в жовтні. Звістку про апокаліпсис Кемпінг поширює через власну радіомережу кількома десятками мов.

  Палкі промови проповідника - переконали тисячі людей, і не тільки в США, а й в усьому світі. У багатьох країнах - з`явилися білборди з попередженнями про кінець світу. Не оминули вони й Росію. Заклики покаятися та підготуватися до кінця світу - з`явилися на рекламних щитах від Москви до Красноярська. Утім, росіяни - скептично ставляться до апокаліпсису.

  Звістку про кінець світу - поширюють і в Південній Америці. У Чилі, як і в Росії, можна побачити відповідні білборди. На вулицях Сантьяго - журналісти Ройтерз нарахували 25 щитів, що закликають негайно покаятися. 

  Люди: "Такого немає в Біблії! Тільки сам Бог знає, коли настане кінець світу, і ніхто інший, навіть його син, любий Ісус! Не можна передбачити такі речі".

  Гарольд Кемпінг уже пророкував кінець світу - в 1994 році. Але, оскільки апокаліпсис так і не настав - заявив, що знайшов помилку в розрахунках. Цього разу - прихильників у нього більше. Багато людей вірять, що землетруси на Гаїті, у Новій Зеландії та Японії - це "початок кінця".

  "5 канал"

  Попередній матеріал
  Нестеров: За Георгієм Ґонґадзе стежили росіяни
  Наступний матеріал
  Закон про червоний прапор спробують скасувати у суді
  Теги: