Тіла іще 3 людей підняли з води на місці катастрофи аеробуса компанії "Air France"

  Тіла іще трьох людей підняли з води на місці катастрофи аеробуса компанії "Air France" в Атлантичному океані. Таким чином, загальна кількість знайдених загиблих - сягнула 44-х.

  Останки ще понад 180-ти людей - досі в океані. Їх віднесло на десятки кілометрів від місця трагедії. Бразильські військові визнали, що УСІ тіла з літака - знайти не вдасться. Якщо наступної середи пошуки все ще будуть успішними, їх подовжать - до 25-го червня, в іншому випадку - завершать за кілька днів. Також усе менше шансів знайти і бортові самописці. Їх розшукує французький підводний човен "Смарагд".

  Кристоф Прачук, речник Міністерства борони Франції: "Ймовірно, що ми не знайдемо чорних скриньок узагалі. Перш за все, ми не знаємо, чи подають вони сигнали. По друге, морське дно - дуже нерівне, самописців можна просто не помітити, через ефект маскування. Рівень акустичного сигналу доволі слабкий. Отже щоби його почути - треба підплисти дуже близько до чорної скриньки. Ця умова поширюється навіть на високоякісні антени субмарини "Смарагд"".

  Попередній матеріал
  Богатирьова наполягає на дострокових парламентських виборах
  Наступний матеріал
  Через негоду 200 000 мешканців Техасу залишилися без струму
  Теги:
  Loading...