Тіла 2 пасажирів літака "Air France" витягли з Атлантики

  Перші результати пошуку зниклого тиждень тому над Атлантикою пасажирського літака. Про знайдені тіла оголосили військові Бразилїі. З води витягли двох загиблих чоловіків, а також сидіння із серійним номером лайнера А-330. Лайнер "Ейр Франс" виконував рейс Ріо-де-Жанейро - Париж. На його борту було 228 людей із 32-х країн. Катастрофа стала найбільшою за всю історію цієї авіакомпанії.

  Що саме сталося з літаком - поки що достеменно невідомо. Як і тиждень тому, коли він зник. Наполеглива робота пошуковців Франції, Бразилії, США та Сенегалу дала перші підтверджені результати. Тепер про це кажуть із цілковитою впевненістю. Тіла 2-х пасажирів знайшли за шістдесят п`ять кілометрів від місця зникнення аеробуса.

  Жорже Амарал, заступник речника ПВС Бразилії: "Повідомлення про перші дві тіла позбавили тягаря невизначеності їхніх родичів та близьких. Тиждень люди нічого не знали, губилися у здогадах, ані на хвилину не мали спокою. Це дуже сумні новини, але хоч щось".

  Родичі загиблих чекають на подальші результати пошуків. На те, що пасажири чи екіпаж могли вижити - уже ніхто не сподівається. Родини загиблих стають об`єктом підвищеного піклування. Люди уже тиждень у стані надзвичайного психологічного напруження - і від них не відходять лікарі, психологи, священники. Єдине, чого очікують - завершення пошуків.

  Марко Морено, родич одного зі зниклих пасажирів: "Ми можемо тільки заздрити родичам тих двох пасажирів, адже вони отримали тіла своїх близьких. Решта - досі не мають новин. Ми чекаємо наступних звісток".

  Тим часом американці надіслали до Бразилії свої високоточні глибинні локатори - вони повинні допомогти знайти бортові самописці. Вже у понеділок з ними вийдуть у відкрите море - хоча пошуковці і припускають, що через скелясте дно радіомаяки могли від`єднатися від самих самописців.

  Поль-Луї Арсланян, керівник Агенства з розслідування авівкатастроф: "Ось це радіомаяк, який ми розшукуємо. Він лежить на дні Атлантичного океану і саме його ми повинні знайти якнайшвидше. Я не кажу, що це взагалі неможливо. Але зробити це буде нелегко".

  Французькі слідчі повідомляють - перед падінням системи лайнера відмовляли одна за Одною. В останні хвилини зв`язку з рейсом у Парижі отримали двадцять чотири повідомлення про помилки у роботі та несправності. Їх літак автоматично надсилав після того, як його системи поступово виходили з ладу.

  Юлія Куценко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Інфляція зросла ще на 7,4% за 5 місяців 2009 року,- Держкомстат
  Наступний матеріал
  Янукович: Президента України має обирати народ
  Теги:
  Loading...