Лью Вассерман, Ненсі і Рональд Рейгани / Фото dailymail.co.uk

The Daily Mail: стати президентом США Рейгану допомогла мафія

  40-й президент США Рональд Рейган потрапив до Білого дому завдяки своїм зв‘язкам із мафією.


  Про це йдеться у ексклюзивному документальному фільмі, пише The Daily Mail.

  Шокуюче відео розкриває зв‘язки між мафією, однією з найвпливовіших голлівудських компаній у сфері індустрії розваг, її босом Лью Вассерманом, президентом Рональдом Рейганом і міністерством юстиції США.

  Як пише автор статті Джеррі Оппенхеймер, з середини 1950-х до початку 1960-х рейган був ведучив популярного серед мільйонів американців недільного шоу General Electric Theatre. Ведучим Рейган став після того, як припинилася його акторська кар‘єра. Але телебачення дало йому новий шанс.

  "Та глядачі не знали того , що Рейган отримав цю можливість залишитися зіркою завдяки вельми вигідною і рідкісної угоді. Він не тільки отримував велику зарплату - він став співвласником популярної програми , що неймовірно його збагатило", - йдеться в статті.

  Покровителів Рейгана став неофіційний голова компанії Music Corporation of America (MCA), Лью Вассерман.

  Згідно з твердженнями продюсера документального фільму і осіб, які дали для нього інтерв'ю , і Рейган, і Лью були пов'язані з мафією і закриттям розслідування загону по боротьбі з організованою злочинністю міністерства юстиції про вплив і проникненні мафії до вищих ряди MCA.
  В ексклюзивному інтерв'ю MailOnline (інтернет-виданню The Daily Mail ) продюсер фільму Шон Сордз заявив про Рейгана і MCA: " Рука руку мила. Їхні стосунки були тісними і закритими, а Ед Міз, який був генеральним прокурором, який очолював міністерство юстиції, був у друзях у директорів MCA". Зазначимо, Міза генпрокурором назначив саме Рейган.

  У той час як колись ліберальний демократ Рейган став зіркою телеекрану, а потім поміняв політичну приналежність і став для мільйонів героєм консервативних республіканських переконань , Вассерман був мало відомий широкій публіці , йдеться в статті.

  "Висока і худа людина-загадка у величезних окулярах, одягнена як власник похоронного бюро - завжди у чорному костюмі, білій сорочці і чорній краватці, Вассерман змушував всю армію своїх агентів одягатися подібним чином. В індустрії розваг їх вважали мафією в чорних костюмах", - описує Вассермана журналіст.

  Виходець із родини російських емігрантів, він приєднався до італійської злочинної організації після закінчення школи і допомагав їм управляти казино. Згодом Вассерман обріс зв‘язками, які виводили його навіть до легендарного боса мафії Аль Капоне.

  Автор статті пише, що Рейган був у дуже хороших дружніх відносинах, що неодноразово допомагало обом вирішувати різні питання.

  Рональд Рейган став президентом США у 1981 році і протримався в Овальному кабінеті до 1989 року. Він став однією із найпомітніших політичних фігур 20 століття та зіграв визначну роль у закінченні холодної війни.
  Попередній матеріал
  На Донбасі голосування відбудеться у третині округів - КВУ
  Наступний матеріал
  Іранський суд заблокував Instagram
  Теги:
  Loading...