5.ua

Терорист-смертник підірвав себе у Тунісі: обійшлося без жертв

  Жертв вибуху, що його скоїв терорист-смертник у курортному містечку Сус у Тунісі немає. Про таке «5 каналу» повідомив Тимчасовий повірений у справах України в Тунісі Олександр Рябцев.

  Вибухівку смертник привів у дію просто на пляжі біля готелю Палм. Тим часом у місті Монастір поліція затримала іще одного ймовірно смертника. Чоловік із поясом шахіда намагався підірвати себе біля мавзолею першого президента країни Хабіба Бур-гіба. Наразі, в Тунісі посилена охорона місць, які відвідують відпочивальники. Частина іноземних туристів через такі події вирішили перервати відпустку і повернутися додому, однак українців серед таких немає повідомили у посольстві.  

   

  Олександр Рябцев, Тимчасовий повірений у справах України в Тунісі: "В наслідок цього терористичного акту, який відбувся в Сусі жоден ні з Тунісців, ні українців не постраждав. Самогубцю, який вчинив цей терористичний акт локалізували і вдалося його відвести на те місце, яке було безпечне так, щоб від цього не постраждав ніхто. Певний ажіотаж у туристів є. Де які з них злякалися і повертаються. Але загрози, наразі, для українців та інших громадян нинішня ситуація та вчинення теракту не становить".

   

  Попередній матеріал
  У Чернівцях зіпсованою курятиною отруїлися 9 людей
  Наступний матеріал
  Крашкова вчергове відмовилася від послуг адвоката