Термінові переговори в ООН щодо ситуації в Лівії вимагає провести Велика Британія

  Термінові переговори в Організації об`єднаних націй щодо ситуації в Лівії вимагає провести Велика Британія. Зустріч, на якій домовлятимуться про збільшення постачання гуманітарних вантажів, скликає британський міністр з питань міжнародного розвитку - Ендрю Мітчелл.
  За словами урядовця, особливо складна ситуація склалася в лівійському місті Місурата. Воно перебуває в облозі вже півтора місяця. За цей час там загинули близько 300 людей, 1000 - зазнали поранень. У Місураті не вистачає їжі та медикаментів. Уряд Лівії заявив, що може надати мирним мешканцям безпечний коридор для виходу з міста. Прем`єр-міністр Великої Британії - Девід Кемерон - зазначив: авіаудари по танках та артилерії Каддафі триватимуть і надалі, проте наземну операцію країна не планує проводити.

  Девід Кемерон, прем`єр-міністр Великої Британії: "Ми працюємо з опозиційною перехідною Національною радою. Для нас дуже важливо дотримуватися резолюції Ради безпеки ООН і зберігати підтримку арабського світу. Ми не будемо виходити за межі наших повноважень".

  Попередній матеріал
  Гроза на півдні Китаю: 17 людей загинуло
  Наступний матеріал
  Заворушення в столиці Ємену: 23 людини зазнали поранень
  Теги: