Теракти у Нігерії: 21 людина загинула

  Щонайменше 21 людина загинула, ще понад два десятки - зазнали поранень внаслідок низки скоординованих атак терористів у Нігерії. У столиці та на північному сході країни - невідомі обстріляли прихожан місцевих християнських церков.
  У обох випадках нападники завдали ударів за однаковою схемою. Вони почали стрілянину, коли у християнських храмах віряни зібралися  на недільну месу. За свідченнями очевидців, терористи застосували автомати та гранати. У столиці країни Кано - стався ще один напад - на території місцевого університету. Правоохоронці очепили район кампусу, інші частини міста - патрулюють у посиленому режимі. Відлповідальність за теракти натепер не взяла на себе жодна екстремістська організація. Втім, слідчі підозрюють ісламістське терористичне угруповання Боко Харам, яке бореться проти західної освіти у країні.

  Постраждалий: "У храмі саме мала починатися меса, коли ми почули звуки пострілів. Я одразу присів і заховався, бо колись служив у війську і знаю, як поводитися в таких випадках. Інші віряни - почали у паніці вибігати з церкви. Саме вони і стали жертвами нападників".
  Попередній матеріал
  ДТП у Нью-Йорку: 7 людей загинули
  Наступний матеріал
  Тематичний парк ніндзя у Японії відновив звання однієї з найбільших принад для туристів
  Теги: