tribune.com.pk

Теракт у Бангладеш: кількість жертв досягла 28 осіб

  Кількість жертв теракту в Бангладеш, де бойовики "Ісламського держави" утримували заручників, зросла до 28 осіб

  Серед жертв теракту у Бангладеш троє студентів американського університету, громадянин США і громадянин Індії. Особу третього встановлюють. Це підтвердив американський держдепартамент. Підтверджена загибель сімох японців і дев'ятьох італійців. Відповідальність майже одразу взяла на себе "Ісламська держава". Утім, міністр внутрішніх справ вважає, що виконавцями теракту стали члени місцевого ісламістського угруповання .

  У п'ятницю увечері семеро терористів захопили заручників у елітному ресторані столиці Бангладеш, Дакки. Облога тривала 12 годин. Під час неї загинуло двоє поліцейських. Зрештою правоохоронці пішли на штурм. Тринадцятьох заручників врятували. Двадцять загинуло.

  Ліквідували і шістьох нападників. Сьомого вдалося взяти живим. Ресторан, де стався теракт називали острівцем безпеки у неспокійному місті. Він був популярним серед дипломатів та туристів. Тепер заклад закрили на невизначений термін.

  "Екстремісти не сповідують жодної релігії, вони ні у що не вірять. Їхня релігія - тероризм. Населення Бангладеш завжди виступатиме проти терору і уряд налаштований на боротьбу з ним", - зазначила прем'єр-міністр Бангладеш Шейх Хасина.

  Нині у Бангладеш оговтуються після теракту. У столиці – Дацці – посилили заходи безпеки. Поліція перекрила вулицю, де стався теракт. Ведеться слідство. 

  Попередній матеріал
  Генсек НАТО: Росія готова застосовувати силу для зміни кордонів
  Наступний матеріал
  "Туреччина – це і ваш дім": Ердоган запропонував давати громадянство біженцям із Сирії
  Loading...

  ІДІЛ напала на престижне кафе у Бангладеш: десятки загиблих

  ІДІЛ захопила кафе у Бангладеш: спецоперацію завершено - є жертви