Тайвань потерпає від потужного тайфуну - число загиблих росте

  5 життів вже забрав тайфун Саола на Тайвані. 15-ро людей - травмовані. На острові не працюють школи, держустанови, біржа та більшість приватних підприємств.

  На Тайвані припинив роботу аеропорт - там стихія пошкодила дві злітні смуги. Зупинилася також залізниця, перекриті дороги. На острові - повені та зсуви ґрунту. Евакуйовані вже більше тисячі мешканців віддалених гірських районів. Наслідки негоди ліквідують майже 50 тисяч військових. Метеорологи прогнозують покращення погоди вже у п`ятницю.

  Постраждалий: "Мою машину повністю залило водою. Я тут мешкаю вже 6 років, і вперше бачу, щоби в цьому районі була справжня повінь. Раніше такого не траплялося".

  Наслідки тайфуну відчув і Гонконг. Там через стихію змінився напрямок вітру. Місто другий день поспіль потерпає від смогу. Вуличні реєстратори рівня забруднення показують майже рекордні цифри. Бруднішим повітря було лише один раз - два роки тому під час пилової бурі. Лікарі радять дітям, літнім людям та хворим не виходити зайвий раз на вулицю.

  Попередній матеріал
  Кримінальну справу проти гендиректора телеканалу ТВі закрили
  Наступний матеріал
  Бронзова призерка Олімпіади-2012 Юлія Каліна повернулась до України
  Теги: