5.ua

Тайфун на Філіппінах: кількість жертв зросла до 2300 осіб

  До понад 2300 зросла кількість жертв супертайфуну «Хайян» на Філіппінах. Поранених майже чотири тисячі, зниклими безвісти вважають 77 осіб. Це офіційні дані, оприлюднені місцевою Радою з управління в надзвичайних ситуаціях.

  ЗМІ ж повідомляють про понад 10 тисяч загиблих. І це лише в одному місті, Таклобан. 80 відсотків споруд у населеному пункті зруйновані. Напередодні туди прибули перші іноземні рятувальники. Гуманітарну допомогу потерпілим філіппінцям збирають по всьому світу. Втім, через зруйновану інфраструктуру налагодити роздачу продуктів, води та медикаментів вкрай складно. У зруйнованих філіппінських містах ширяться випадки мародерства. Місцеві медіа написали: напередодні на вулицях Таклобана лунали постріли: військові та поліцейські відганяли грабіжників від продовольчих складів.

  Житель Філіппін: «Вже майже тиждень минув після тайфуну, а наша родина ще не отримала жодної допомоги, ані крихти їжі. Двоє моїх братів можуть померти, вони хворі, і племінник - також. Ми боїмося, що допоки допомога прибуде, рятувати буде вже нікого».

  Попередній матеріал
  Голова Одеської облради пішов у відставку
  Наступний матеріал
  У столиці Болівії офіцери поліції влаштували заворушення
  Теги:
  Loading...