Тадич: Сербія ніколи не визнає незалежність Косова

  Сербія ніколи не визнає незалежність Косова. Про це заявив президент країни Борис Тадич під час зустрічі з російським колегою Дмитром Медведєвим.
  Крім того, він подякував російському президенту за принципову підтримку у питанні територіальної цілісності Сербії. Зі свого боку, Дмитро Медведєв пообіцяв, що Москва і надалі підтримуватиме Белград. Глави держав також обговорили питання нафтогазової спіпраці. Зокрема, будівництво газогону "Південний потік", який постачатиме російське паливо до Європи в обхід України. Росія та Сербія підписали кілька угод, які мають прискорити його будівництво.

  Дмитро Медведєв, Президент Росії: "Участие в модернизации компании "Нефтяная индустрия Сербии", которая по праву претендует на роль регионального лидера в области энергетики -очень крупный проект. И участие в транснациональном проекте "Южный поток", который сейчас начинает свое активное движение, и обустройство подземного газохранилища Бандский двор - все это примеры стратегического партнерства Сербии и России. Это сотрудничество обеспечит энергетическую безопасность Европы".

  Борис Тадич, Президент Сербії: "Ми дуже уважно вислухали всі пропозиції Президента Медведєва щодо питання Європейської безпеки. Політика Сербії залишається відкритою в таких питаннях. Нинішня світова криза є викликом економічній безпеці і Сербії, і Росії".

  Попередній матеріал
  У Франції страйкують залізничники
  Наступний матеріал
  Поланські повернуть у в`язницю з лікарні
  Теги: