Таблоїд News of the World вийшов останнім числом

  Велика Британія втратила одну з найстаріших газет в своїй історії. Таблоїд New of the World, що належить медіа-магнату Руперту Мердоку вийшов останнім числом. Увесь штат журналістів та редакторів - а це дві сотні людей - лишився без роботи. Водночас топ-менеджени причетні до скандалу зберегли посади у медіа-холдингу. Зокрема, колишня головна редакторка таблоїду - Ребекка Брукс. У холдингу стверджують - що главред не знав, що під її керівництвом газета масово прослуховувала телефони.

  В останній робочий день у реадкції News of the World - було так само людно як завжди: десятки журналістів та редакторів, мерехтіли екрани комп`ютерів, постукувала клавіатура. Однак розмов не чути - всі зосереджені і сумні. Ще на початку тижня ніхто не думав, що так раптово доведеться прощатися з колегами та газетою.

  Гелен Мос, заступник гол. редаткора: "Дуже непростий видався тиждень, але ми не покладали рук. Усі зусилля - на прощальний номер".

  "Дякуємо і прощавайте!" - промовляє з першої сторінки газети. Напис розмітсили на колажі з найкращих обкладинок останніх років: спортивні скандали, подружні зради, проблеми королівської родини. Це типові теми таблоїду.

  Колін Майлер, редактор: "Це - останній номер New of the World - 8674-й. Результат плідної праці, що тривала 168 років".

  Від середини XIX сторіччя New of the World регулярно постачав британцям плітки і смажені подробиці з життя знаменитостей. Розбавляв їх свідченнями очевидців катастроф, приміром, Титаніка. Репортажами з королівських весіль та похоронів. Розслідуваннями резонансних злочинів та оборудок. Та, зрештою, саме гонитва за сенсаціями і довела видання до катастрофи. Його зловили на масовому прослуховуванні телефонів. І якщо вторгнення до життя зірок британці ще могли пробачити, то - звичайних людей - уже ні. Виявилося, що таблоїд копирсався у розмовах родин із викраденими дітьми та убитими на службі солдатами.

  Прощальне число News of the World вийшло подвійним накладом - 5 мільйонів примірників. До частини додали копію першого номеру газети. Всередині таблоїду - окрім чергової діжки пліток, ще й листи читачів, ностальгічні статті та реклама. Втім, лише спрямована на благочинність.

  Попередній матеріал
  Ліквідація наслідків аварії на "Фукусіма-1" може тривати десятиліттями
  Наступний матеріал
  Китай: різка зміна погоди перетворила вежу Пенлай на казковий острів
  Теги: