Сирія знову обстріляла турецький військовий літак

  Сирія знову обстріляла турецький військовий літак. Про це заявила офіційна Анкара.

  Сили сирійської ППО відкрили вогонь по повітряному судну, що шукало уламки збитого турецького винищувача. Прем`єр-міністр Туреччини на виступі у меджлісі оголосив про підвищену військову готовність країни. Ердоган попередив, що вважатиме нові подібні дії з боку Сирії військовою загрозою. Засудив Сирію і Північний Альянс. У Брюсселі відбулося позачергове засідання ради НАТО, на якому члени  організації одностайно підтримали Туреччину. Анкара наполягає, що винищувач був збитий над нейтральними водами. У Дамаску ж твердять - турецький літак порушив повітряний простір Сирії.

  Реджеп Таїп Ердоган, прем`єр-міністр Туреччини: "Після останнього інциденту країна перейшла в новий стан. Ми ніколи не терпітимемо загроз нашій безпеці з боку сирійського режиму і не дозволимо їм уникнути покарання".

  Андерс Фог Расмуссен, генеральний секретар НАТО: "Ми вважаємо такі дії неприйнятними і суворо їх засуджуємо. Маємо додатковий приклад зневаги сирійської влади до міжнародних норм, миру, безпеки та людського життя".

  Попередній матеріал
  Через брак коштів у Львівському музеї історії релігії не можуть завершити реставрації [відео]
  Наступний матеріал
  Призначено нового міністра Греції
  Теги: