Сирія отримала першу партію російських зенітно-ракетних комплексів "С-300"

  Першу партію російських зенітно-ракетних комплексів "С-300" отримала Сирія. Про це в інтерв`ю ліванському телеканалу заявив Башар Асад.

  Сирійський президент повідомив, що на його погляд, військова ситуація у Сирії змінюється. Нагадаємо, у Кремлі постачання комплексів "С-300" назвали відповіддю на рішення Брюсселя скасувати ембарго на продаж зброї Сирії. Про таке у понеділок домовилися міністри закордонних справ країн-членів ЄС. Постачання Росією зброї розкритикували у Вашингтоні, а Генсек ООН закликав сирійську владу та опозицію скласти зброю. Однак у Росії постачання С-300 назвали стабілізуючим фактором у сирійському конфлікті. На додачу російський міністр закордонних справ звинуватив сирійську опозицію у неконструктивному підході до розв`язання проблеми.

  Сергій Лавров, Міністр закордонних справ Росії: "И в конференции они не готовы участвовать без предварительных условий. А эти условия невыполнимы. И вообще ультиматумами никто не должен разбрасываться. Эта коалиция не имеет никакой конструктивной платформы. Они там делят посты, решают, кто будет возглавлять эту структуру. Единственное, что их объединяет - это требование немедленного ухода Башара Асада, но нереалистичность такой позиции понятна всем, включая наших западных партнеров".

   

  Пан Гі Мун, Генеральний секретар ООН: "Я прошу тих, хто має вплив на сторони сирійського конфлікту, закликати їх скласти зброю. Постачання зброї будь-якій зі сторін конфлікту не допоможе його вирішенню. У даному випадку немає військового рішення. Думаю, конфлікт можна розв`язати лише політичним шляхом".

  Попередній матеріал
  У Франції виставили на продаж колекцію вина з погребів Єлисейського палацу
  Наступний матеріал
  У Лісабоні страйкують працівники метро
  Теги:
  Loading...